НОВОСТИ

Одарич: вільні демократи йдуть на вибори без програми

6 октября 2010 11:29 | Новости

Партія вільних демократів йде на місцеві вибори без виборчої програми, але зі звітом про виконані роботи. Про це вчора на прес-конференції повідомив почесний голова Партії вільних демократів Сергій Одарич.

– Що стосується міста Черкаси – ви не повірите, ми навіть не писали, принципово не писали виборчу програму, у нас її немає, – заявив почесний голова. – Ми вважаємо, що програму, очевидно, повинні пропагувати і показувати ті політичні сили чи політики, кандидати, які вперше балотуються до органів влади. А ті, хто представляє владу, хто мав час щось зробити, вони повинні іти з тим, що вони зробили. Тому я можу вам сказати, що наша команда буде продовжувати реформи в місті, тобто продовжувати зміни в місті в тому ж напрямку, в якому ми працювали вже 4 роки, – повідомив Сергій Одарич. – Єдине, що я хочу пообіцяти, що, отримавши більшість у Черкаській міській раді, ми будемо ці зміни проводити значно швидше і значно ефективніше, пише Провінція.

Новости RSS   Просмотров(1702)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Черкассах разгромили кабинет зампреда ПР
В Черкассах разгромили кабинет зампреда ПР 23 сентября 2010

В Черкассах неизвестные разгромили кабинет директора специализированной школы № 17, заместителя председателя городской организации Партии регионов Дмитрия Бунякина

Просмотров (1377)
Черкаські стихійники пікетували ОДА, вимагаючи зустрічі з губернатором
Черкаські стихійники пікетували ОДА, вимагаючи зустрічі з губернатором 23 июня 2010

Учора близько півсотні торгівців з восьмої ранку пікетували Черкаську ОДА. Вони покинули свої робочі місця, щоб зустрітися із губернатором Сергієм Тулубом.

Просмотров (1585)
У Черкасах військовослужбовець наклав на себе руки
У Черкасах військовослужбовець наклав на себе руки 14 июня 2010

Тіло 34-річного прапорщика знайшли у підсобному приміщенні на території військової частини внутрішніх військ МВС України в Черкасах

Просмотров (989) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)