НОВОСТИ

У Черкасах створено три пункти тимчасового базування машин "Швидкої допомоги"

7 октября 2010 12:43 | Новости

 Раніше пункт був єдиний на все місто. Така організація станції швидкої медичної допомоги дозволить скоротити час прибуття автомобілю „швидкої” на виклик до 10 хвилин. Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту охорони здоров’я та соціальної політики черкаського МВК Олег Стадник.

– Адміністрація станції швидкої допомоги звернулась до нас із пропозицією, і ми прийняли наступне рішення: поділили для більшої доступності райони міста на певні зони досяжності бригад швидкої допомоги з метою забезпечення доїзду „швидкої” в межах 10 хв., – повідомив О. Стадник. – Зараз стоять нові вимоги, тому ми розміщуємо додаткові пункти станцій «Швидкої допомоги». На даний момент уже розміщений повністю пункт для забезпечення Південно-Західного району, – заявив О. Стадник.
З 1 січня планується задіяти пункт тимчасового базування бригад на базі третьої міської лікарні для обслуговування мікрорайону Хімселище.

Новости RSS   Просмотров(1752)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Пальмірський цукрозавод розпочинає роботу
Пальмірський цукрозавод розпочинає роботу 27 сентября 2010

Пальмірський завод із виробництва цукру, що у с. Вознесенське Золотоніського району, запрацює вже цього тижня, – про це заявив губернатор Черкащини Сергій Тулуб.

Просмотров (1400)
Черкасские чиновники занялись реанимацией малого бизнеса
Черкасские чиновники занялись реанимацией малого бизнеса 20 сентября 2010

Председатель Черкасской ОГА Сергей Тулуб издал распоряжение о поддержке предпринимательства в области. Этот документ руководство ОГА разрабатывало совместно с представителями бизнеса.

Просмотров (1208)
Регионал стал во главе Черкасского облизбиркома
Регионал стал во главе Черкасского облизбиркома 20 сентября 2010

ЦИК утвердила состав Черкасскоого облизбиркома. Председателем комиссии стала Ольга Козько от Партии регионов, сообщает официальный сайт ЦИК.

Просмотров (1150)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)