НОВОСТИ

Одарич: "Приниження гідності моєї дружини не пробачу нікому!"

13 октября 2010 15:03 | Новости
Сергій Одарич має намір покарати злослівців, які розповсюджували Черкасами анонімні газетки аморального характеру – "Родинний гламур" та "Хто стоїть за Одаричем?".

– Минулого тижня у поштові скриньки черкаських багатоповерхівок масово почали кидати аморальні листівки "Родинний гламур", які мали на меті дискредитувати мене і близьких мені людей, – заявив на прес-конференції з журналістами Сергій Одарич. – Ця друкована анонімна продукція зроблена за чималі гроші. Про це говорить дороге поліграфічне виконання і кількість тиражу. А це коштує не один десяток тисяч гривень.

За словами Сергія Олеговича, він збирається вирахувати всі етапи видачі цього матеріалу і вийти на замовників.

– Ми знайдемо і друкарню, і виконавців, – наголошує кандидат на посаду міського голови Черкас. – Я б не брався за цю справу і не звертав уваги на таку макулатуру, однак принижена гідність моєї дружини. Ті, хто займається поширенням цієї інформації, пожалкують. Просто так я цього не залишу. І винні відповідатимуть.

Як говорить Сергій Одарич, йому не вперше, на жаль, доводиться мати справу з елементами чорного піару. Уже під час цієї виборчої кампанії невідомі підставні особи вночі будять черкащан, натискаючи кнопки на домофонах і просячи дозволу "поагітувати за Одарича". Ще одна команда провокаторів у ліфтах і навіть на дверях квартир розклеює листівки нібито від Одарича.

– Офіційно заявляю, що моя команда до цього не причетна! – наголошує Сергій Олегович.

До речі...

У ніч проти вівторка біл-борди на розі вулиць Сумгаїтська – Одеська у Черкасах, реклама на яких була проплачена Партією Вільних Демократів, були заклеєні плакатом зовсім іншого кандидата в мери.

– Це було зроблено без відома організації, яка є власником рекламної площі, – про це повідомив Сергій Одарич на прес-конференції. – Ми маємо всі договори і документи, які підтверджують оплату реклами з виборчого фонду партії. Ми вже звернулися із заявами до прокуратури, міліції та міської виборчої комісії, пише Софія МАРЧЕНКО, "Прес-Центр"

Новости RSS   Просмотров(2264)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Черкаські студенти обмінюватимуться один з одним книжками
Черкаські студенти обмінюватимуться один з одним книжками 20 сентября 2010

Перший у Черкасах неформальний буккросинг-клуб "Фрібук" було презентовано 13 вересня.

Просмотров (1332)
Губернатор спільно з ветеранами висадили яблуневу алею
Губернатор спільно з ветеранами висадили яблуневу алею 7 мая 2010

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб спільно з головою обласної ради Володимиром Гресем побували в обласному госпіталі ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Просмотров (1014)
Зараз в області вільні лише 700 вакансій
Зараз в області вільні лише 700 вакансій 5 мая 2010

Цього року незважаючи на деяке пожвавлення в економіці ринок праці Черкащини характеризується стабільно низьким попитом на робочу силу.

Просмотров (989)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)