НОВОСТИ

Облрада проголосувала за 4-річну програму боротьби з фальсифікованими ліками

7 декабря 2010 12:20 | Новости

 Депутати обласної ради затвердили програму боротьби з виробництвом та розповсюдженням на території області фальсифікованих, неякісних та незареєстрованих лікарських засобів. Строк дії – 2010 – 2013 рр.
Як зауважують розробники програми, її мета – посилення державного контролю за якістю лікарських засобів і запобіганню виробництву, ввезенню та розповсюдженню на території Черкаської області неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів.
За словами начальника Державної інспекції з контролю лікарських засобів в області Надії Шульги, виробництво і розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів створює загрозу для життя та здоров’я населення, завдає значні фінансові збитки державі та вітчизняним виробникам фармацевтичної продукції.
За результатами роботи фахівців обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів на території регіону виявлено: в 2007 р. - 130 серій неякісних, 4 серії фальсифікованих лікарських засобів; в 2008 р. – 86 серій неякісних, 1 серія фальсифікованих лікарських засобів; за 2009 р. – 212 серій неякісних, 13 серій фальсифікованих лікарських засобів; станом на 01.08.2010р. - 118 серій неякісних, 4 серії фальсифікованих лікарських засобів.
Основними завданнями програми є контроль за ввезенням лікарських засобів на територію області, притягнення до відповідальності осіб, стосовно яких виявлено факти виробництва, ввезення, реалізації та використання фальсифікованих, неякісних та незареєстрованих лікарських засобів, відстеження шляхів розповсюдження субстанцій, ввезених на територію області, руху використаного і списаного технологічного обладнання, що застосовувалося для виробництва лікарських засобів.
Реалізація заходів програми дасть змогу вилучити з обігу та попередити обіг фальсифікованих, неякісних та незареєстрованих лікарських засобів на ринку області; забезпечити гарантоване забезпечення населення якісними лікарськими засобами.

Новости RSS   Просмотров(2366)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Черкасах створено три пункти тимчасового базування машин "Швидкої допомоги"
У Черкасах створено три пункти тимчасового базування машин "Швидкої допомоги" 7 октября 2010

З 1 жовтня у Черкасах діють три пункти тимчасового базування бригад швидкої медичної допомоги у різних мікрорайонах – у центрі, на Митниці та у Південно-Західному районі.

Просмотров (1753)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)