НОВОСТИ

На Черкащині представники влади звітуватимуть про проведену ними роботу після виборів

7 декабря 2010 12:27 | Новости

 Про це заявив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб під час прес-конференції , передав кореспондент ГолосUA.

“Ми вважаємо за доцільне після того, як пройшли вибори до органів місцевого самоврядування, коли громада зробила свій вибір, щоб вона знала, що робить влада. Це повинна бути системна робота, не одноразова подія чи захід. Це має бути система різних заходів - зустріч з громадами сіл”, - сказав С. Тулуб.

Він зауважив, що слід започаткувати так звані інформаційні дні, під час проведення яких представники влади звітуватимуть про те, що їм вдалося зробити за цей період.

“У представницьких органах місцевого самоврядування - особливо на сесіях районних, сільських, селищних, міських рад, обов'язково раз у місяць має бути такий інформаційний день - куди б запрошували керівників закладів підприємств, органів влади, щоб вони звітували”, - сказав губернатор.

Він запевнив, що наполягатиме на тому, аби з нового року це стало системною роботою, наголосивши на важливій ролі засобів масової інформації.

“Роль ЗМ тут - виняткова. Саме вони несуть ту чи іншу інформацію. Ви знаєте, скільки у нас людей поважного віку, які виховані на тій системі, коли читають газету, дивляться телебачення, чують радіо, і вважають, що це істина в останній інстанції. Тому важливо, що донесуть журналісти до мешканців, яку дадуть оцінку, як висвітлять той чи інший захід, програму, дію. Тому ми повинні враховувати цю ситуацію, допомагати фінансово та матеріально ЗМІ, через них вільно доносити те, що ми робимо, для мешканців Черкащини, - сказав С. Тулуб. Він також додав, що у проект бюджету області на наступний рік буде закладено кошти на підтримку ЗМІ.

Новости RSS   Просмотров(3303)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Налоговики поставили крест на производстве «черкасского ADIDASa»
Налоговики поставили крест на производстве «черкасского ADIDASa» 7 декабря 2010

В Черкассах налоговики разоблачили подпольный цех, в котором шили «фирменную» одежду.

Просмотров (1985) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Налоговая "совершит рейд" по трудовым нелегалам
Налоговая "совершит рейд" по трудовым нелегалам 25 ноября 2010

В Черкасской области налоговики будут проверять безработных. Об этом заявил председатель Государственной налоговой администрации в Черкасской области Петр Хукаленка.

Просмотров (1207)
Черкасские предприниматели ударят автопробегом по Налоговому кодексу
Черкасские предприниматели ударят автопробегом по Налоговому кодексу 25 ноября 2010

Завтра в Черкассах местные предприниматели проведут общественную акцию под лозунгом «Нет - Налоговому кодексу» в поддержку требования предпринимателей малого и среднего бизнеса Украины к президенту ветировать принятый Радой Налоговый кодекс.

Просмотров (1727)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)