НОВОСТИ

У Черкасах запрацював сайт позашкілля

30 октября 2015 12:31 | Новости

У четвер, 29 жовтня, у прес-центрі «Нової доби» за участі представників позашкілля, громадськості й департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на чолі з директором Мариною Баклановою відбулася презентація сайту позашкілля: www.afterschool.ck.ua, який об’єднає інформацію про роботу позашкільних навчальних закладів нашого міста.

Розповідали про роботу сайту представники Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет» Сергій Слинько (координатор проекту «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси», який реалізується за сприяння Проекту «Бюджети за завданнями у Черкасах і Вінниці – розвиток належного врядування і фінансової прозорості органів місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Центральноєвропейської програми) та Олексій Братенков (розробник сайту).

Розробники сайту позашкілля ставили перед собою за мету, щоб він був яскравим та змістовним для дітей, легким та змістовним функціоналом для батьків, безоплатним у використанні та обслуговуванні. Наповнювати сайт інформацією зможе людина, яка знає програму «Word», адмініструватиме сайт департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У рамках презентації сайту позашкілля  були розглянуті питання функціонування сайту, а саме: доступність розкладу занять, карта, можливість додавати фото та новини закладів та онлайн-реєстрація.

Після ознайомлення з роботою сайту відбулося жваве обговорення питань, які хвилюють як фахівців позашкілля (оскільки кожен має свою специфіку роботи), так і батьків.

Загалом, всі зійшлись на тому, що сайт стане реальною допомогою розвитку позашкілля нашого міста, оскільки завдяки попиту на  певні гуртки матимемо можливість формувати бюджет за завданням. На сайті матимуть змогу розміщувати інформацію не тільки бюджетні заклади, а й комерційні. А батькам зручність в тому, що вся інформація щодо різносторонніх напрямків розвитку дитини доступна в одному місці.

Лише 20% позашкільних закладів нашого міста мають свої сайти, завдяки об’єднуючій функціїї сайту позашкілля, тепер кожен матиме змогу володіти необхідною інформацією, яка включатиме в себе розташування, розклад, напрямок роботи та новини відповідного закладу. При чому ті, хто має власний інтернет-ресурс, зможуть також акцентувати увагу на своєму сайті, додавши посилання на нього в www.afterschool.ck.ua.

Оскільки сайт щойно запрацював і специфіку його функціонування  опановуватимуть як представники позашкілля, так і батьки, то звичайно, розробники активно вивчатимуть зауваження (згодом планується додати туди ще й опитування) щодо роботи сайту позашкілля, щоб його удосконалити.

На сьогодні близько 25 позашкільних закладів нашого міста вже отримали доступ до сайту та заповнили свої інформаційні сторінки.

Джерело: rada.cherkassy.ua

Новости RSS   Просмотров(375)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Незабаром у Черкасах для того, щоб повірити лічильники, вистачить всього 10 хвилин
Незабаром у Черкасах для того, щоб повірити лічильники, вистачить всього 10 хвилин 2 октября 2015

1 жовтня міський голова Сергій Одарич обговорив впровадження нових технологій повірки лічильників холодної і гарячої води. Про це написав він на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Просмотров (382)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (21318) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Украина подписала Закон о свободной торговле с СНГ
Украина подписала Закон о свободной торговле с СНГ 9 августа 2012

Об этом сообщает пресс-служба главы государства

Просмотров (20590)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)