НОВОСТИ

Журналістів і громадськість на сесію Черкаської міськради пропускатимуть без перешкод

24 декабря 2015 12:50 | Новости

Журналістів і громадськість на сесію Черкаської міськради пропускатимуть без перешкод. Таке рішення прийняли депутати після того, як фракція ВО “Черкащан” зняла свою пропозицію змін до регламенту Черкаської міської ради щодо обмеження кількості журналістів до двох від одного видання та спеціальної процедури реєстрації представників громадськості.

“Ми погоджуємося із позицією черкаського міського голови, і знімаємо свою пропозицію”, – сказав голова фракції “Черкащан” Павло Карась.

Регламет Черкаської міськради без вказаних обмежень було прийнято безперешкодно. За проголосували 37 народних обранців і міський голова.

Нагадаємо, фракція ВО “Черкащани” пропонувала обмежити доступ журналістів до засідань міськради. А саме – дозволити не більше, ніж двом журналістам від одного ЗМІ відвідувати засідання. Утім, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наклав вето на рішення депутатів міської ради “Про регламент роботи Черкаської міської ради”.

Джерело: dzvin.org

Новости RSS   Просмотров(330)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Завтра в Соборному сквері вшанують пам’ять жертв Голодоморів
Завтра в Соборному сквері вшанують пам’ять жертв Голодоморів 27 ноября 2015

28 листопада о 10.00 відбудеться мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів за участі представників обласної влади та громадськості.

Просмотров (296)
У Черкасах запрацював сайт позашкілля
У Черкасах запрацював сайт позашкілля 30 октября 2015

У четвер, 29 жовтня, у прес-центрі «Нової доби» за участі представників позашкілля, громадськості й департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на чолі з директором Мариною Баклановою відбулася презентація сайту позашкілля: www.afterschool.ck.ua, який об’єднає інформацію про роботу позашкільних навчальних закладів нашого міста.

Просмотров (357)
Незабаром у Черкасах для того, щоб повірити лічильники, вистачить всього 10 хвилин
Незабаром у Черкасах для того, щоб повірити лічильники, вистачить всього 10 хвилин 2 октября 2015

1 жовтня міський голова Сергій Одарич обговорив впровадження нових технологій повірки лічильників холодної і гарячої води. Про це написав він на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Просмотров (354)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)