НОВОСТИ

У черкаських маршрутках заборонили будь-яку музику

29 апреля 2016 12:19 | Новости

Спроба заборонити “шансон” у черкаських маршрутках закінчилась тим, що членами виконкому Черкаської міської ради було ухвалено рішення заборонити будь-яку музику в громадському транспорті.

У проекті рішення було запропоновано “не здійснювати трансляцію або відтворення у салонах автобусів музичних творів, у яких оспівується, популяризується чи пропагується кримінальний спосіб життя, поведінка осіб кримінального світу, побут, звичаї злочинного середовища, ув’язнених осіб (тюремна лірика), виправдання представників кримінального середовища, використовуються кримінальні жаргонізми та арґо, зокрема хуліганські, босяцькі, злодійські та "блатні" пісні, композиції; або ж одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, оприлюдненого на веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв (Мінкультури)”.

Проте серед членів виконкому виникла дискусія, яким чином і хто визначатиме, де яка музика грає. Тому від представників громадськості в залі й одного з членів виконкому — Ігоря Коломойця — було внесено пропозицію заборонити трансляцію будь-якої музики.

“Якщо вже забороняють розмови по мобільному коло водія, аби його не відволікати, то чому б не заборонити будь-яку музику, як зайвий шум?”, - висловилися на засіданні виконкому.
Тож було ухвалено рішення заборонити будь-яку музику, а кондуктору дозволено тільки оголошувати назви зупинок. За порушення такого рішення водію загрожує штраф, а якщо таке порушення буде зафіксовано неодноразово, виконком може розірвати контракт з перевізником.

Джерело: region.unn.ua

Новости RSS   Просмотров(273)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Черкаську міську раду визнали найпрогресивнішою в країні
Черкаську міську раду визнали найпрогресивнішою в країні 31 марта 2016

За результами дослідження, проведеного коаліцією громадських ініціатив, Черкаська міськрада була визнана найпрогресивнішою серед Рад в країні. Активісти стверджують, що у своєму дослідженні керувалися 39 критеріями.

Просмотров (263)
Журналістів і громадськість на сесію Черкаської міськради пропускатимуть без перешкод
Журналістів і громадськість на сесію Черкаської міськради пропускатимуть без перешкод 24 декабря 2015

Журналістів і громадськість на сесію Черкаської міськради пропускатимуть без перешкод.

Просмотров (331)
Завтра в Соборному сквері вшанують пам’ять жертв Голодоморів
Завтра в Соборному сквері вшанують пам’ять жертв Голодоморів 27 ноября 2015

28 листопада о 10.00 відбудеться мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів за участі представників обласної влади та громадськості.

Просмотров (296)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)