НОВОСТИ

У Черкасах не підвищили вартість проїзду в маршрутках

27 декабря 2016 12:25 | Новости

У черкаських маршрутках не підвищили вартість проїзду із 3 грн до 4 грн.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету. Нагадаємо, що в останній раз тариф на проїзд у міських автобусах переглядався у червні 2015 року. 
Заступник міського голови Ігор Коломоєць зазначив, що не бачить сенсу у необхідності підняття тарифу, адже людям зараз й так важко. До того ж, перевізники часто не виконують вимоги міської влади щодо перевезення пасажирів у громадському транспорті.
Член виконкому Дмитро Кухарчук його підтримав, зазначивши, що перевізникам необхідно спочатку не перевозити пасажирів у забитих маршрутках і виконувати вимоги Черкаської міської ради.

Їм апелював член виконкому Олексій Колісник, який підтримав доречність підняття тарифу, оскільки ціни на дизельне паливо високі. А у перевізників теж працюють люди, яким необхідно платити заробітну плату.

Перевізник Віталій Солом'яний зазначив, що зміна тарифу обумовлена тим, що із початку 2017 року буде підвищена мінімальна заробітна плата до 3200 грн. І йому необхідно буде виплачувати саме таку зарплату працівникам.

"Хоча ми вже півтора року просимо підняти тариф до 4 грн. В інших обласних цетрах за перевезщення люди платять взагалі 5 грн. Тому я вважаю, що це рішення назріло вже давно. Хоча нас і в січні ці 4 грн вже не дуже влаштують", - зазначив Віталій Солом'яний.

Директор ПАТ "Черкаське АТП 1712" Олена Куниця зазначила, що у разі нейприняття нового тарифу, вона буде змушена звільнити 60 робітників. Більше того, вона тоді перереєструє своє підприємство, щоб надавати свої послуги із перевезення не місту, а по області.

Джерело: zmi.ck.ua

Новости RSS   Просмотров(140)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Понад 3,5 млн гривень виділили на житло для черкаських бійців АТО
Понад 3,5 млн гривень виділили на житло для черкаських бійців АТО 2 декабря 2016

На будівництво житла для бійців АТО держава виділила Черкасам 3 581 тис. гривень. Про це повідомила керівник департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган

Просмотров (152)
Комунальним підприємствам Черкас куплять нову техніку
Комунальним підприємствам Черкас куплять нову техніку 31 октября 2016

Подати пропозиції, яку технуку необхідно закупити для роботи черкаських комунальних підприємств у 2017 році, з такою пропозицією звернувся на ранковій нараді до керівників ЧЕЛУАШу, Водоканалу та СУБів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Просмотров (170)
До України масово з'їжджаються хасиди
До України масово з'їжджаються хасиди 30 сентября 2016

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби Ураїни.

Просмотров (137)
Вернутся к разделу: Черкасские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)